Aknad ja uksed

ILSTRO EHITUS OÜ on poola akende ja uste tootja STOLLAR SYSTEMY OKIENNE ametlik partner

ILSTRO EHITUS OÜ tegeleb puit- ja plastakende, rõduuste, erivormiga akende, lükandakende ja - uste, terrass- ja välisuste tarne ja paigaldamisega, ühendades endas detailide, profiili, furnituuri, klaaspakkettide ja paigaldamise kõrget kvaliteeti. Ning ka väravade valmistamine koos paigaldamisega.


AKENDE ISELOOMUSTUS:

Plastaknad ja - uksed on valmistatud kahest profiili süsteemist, mis erinevad üksteisest nii iseloomu, kui välisilme poolest. Nii võib klient valida just tema majale sobivate akende ja uste vormi, värvi, omadused.
COMFORT (S 8000) Profiilide süsteem S 8000 IQ - on uus toode sügavusega 74 mm, mis vastab kõikidele kaasaegsele aknatehnikale esitavatele nõuetele. Toodetel on suurepärane termoisolatsiooni võime tänu 6-kambrilisele konstruktsioonile ning head termoisolatsiooni omadused.

ENERGO(S9000) Püüdlikult projekteeritud konstruktsioondetailid Kombisystem S 9000 võimaldasid saavutada suurepärase termoisolatsiooni koefitsiendi - Uw = 0,96 Wt/m2K. Raami ja aknatiiva kuuekambriline kosntruktsioon tagab kõrge termoisolatsiooni ja akustilise isolatsiooni.

Image

Puitakende valmistamisel kasutatakse järgmiseid süsteeme:
Belgia süsteemi. Oma spetiifiliste ja unikaalsete esteetiliste omaduste tõttu kasutatakse enamjaolt Prantsusmaal, Belgias ja Hollandis. Belgia süsteemis akende korral kasutatakse alumiiniumist äravoolude asemel puidust äravoolusid.

Süsteem IV Pluss. See on Süsteemi IV 68 laiendatud versioon, milles komplekskonstruktsioon on teostatud liimitud 4-kihilisest puidust. Erineb profiili laiuse poolest - 78, 88 või 92 mm, tagades 3-klaasilise paketi võimaluse suurepärase termoisolatsiooni ja heliisolatsiooniga.

Skandinaavia süsteem. Nagu osutab nimetus ise ja pidades silmas visuaalset esteetikat, kasutatakse selle süsteemiga aknaid enamjaolt skandinaavia riikides ja Inglismaal. Antud juhul avanevad aknad väljapoole, mis tagab täiendava siseruumi. Tänu sellele võivad aknalauale paigaldatud esemed jääda sinna ka akna avamisel. Efektiivse tihenduse tuulise ilma korral tagab aknatiiva raam, mis taolises olukorras liibub aknakarbil paikneva tihendi vastu.Image
USTE ISELOOMUSTUS:

Ukseprofiil GEALAN on üles ehitatud tunnustatud aknasüsteemi GEALAN 8000 alusel. Ristsillad on paigaldatud selliselt, et saada võimalikult paremad omadused. Tänu nende õigele paiknemisele, on 74 mm sügavusega profiilis võimalik isegi üle 30 %-lise kõvadusega terase montaaž. Eelnevalt freesitud kinnitused võimaldavad kiiresti paigaldada luku. Lävede eriühendused võimaldavad ühendada raami, välisukse ja läve kinnisesse vormi. Täiendavaks jäikuseks on välisuste tiivad varustatud vastavate nurkühendustega.